Laweta Grójec

Pomoc drogowa

laweta Grójec

Wybierz miasto

lawety Grójec

Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Podkarpackie
Województwo Świętokrzyskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie


Oferta - laweta, trasport aut, holowanie

Pomoc drogowa Grójec - najkorzystniejsze ceny w Polsce

Pomoc drogowa Grójec - LawetaExpres

POMOC DROGOWA Laweta Expres

W każdej mazowieckiej lokalizacji, także w Grójcu, działa nasz serwis pomocy drogowej.
Nasza laweta spełnia wszystkie wymagania techniczne i ustawowe do prowadzenia działań na drodze. Długość najazdu lawety: 5100mm, Szerokość najazdu lawety : 2200mm, ŁADOWNOŚĆ 1400 KG, DMC 3500Kg, WYCIĄGARKA, NAJAZDY, OŚWIETLENIE, ZABUDOWA ALUMINIOWA, HAK HOLOWNICZY, TEMPOMAT, BLUETOOTH, PEŁNE WYPOSAŻENIE NIEZBĘDNE DO TRANSPORTU SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, Klimatyzacja, Poduszki powietrzne, CB Radio, ABS, ESP, Air bag, Hak, Daytime Running Lights, Fog Lights, Hands Free/Voice Activated Telephone Możliwość wykonywania przewozu zepsutych i uszkodzonych aut jako pomoc drogowa, możliwość jazdy z przyczepą bez ewidencji przebiegu pojazdu - brak tachografu

Co oferujemy oprócz szybkiego dojazdu i bezpiecznego transportu auta?
Przedstawiamy zbiór danych teleadresowych firm wykonujących usługi pomocy drogowej w całej Polsce. Dzięki poręcznej liście w formie mapy, bardzo szybko można dotrzeć do informacji o najbliższych i naszybciej dojeżdżających na miejsce wezwania lawetach, warsztatach mechanicznych oferujących pomoc w awariach unieruchamiających auta w trasie.

Wezwanie lawety wydaje się być czynnością dosyć prostą. Jednak w sytuacji unieruchomienia pojazdu na ruchliwej autostradzie lub co gorzej w razie stłuczki lub wypadku, znalezienie telefonu do najszybszej pomocy dysponującej lawetą bywa utrudnione przez emocje lub brak odpowiednich narzędzi.

Wezwanie mobilnych usług serwisowych do auta wiąże się każdorazowo:

  • z koniecznością znalezienia wolnej lawety ( pora dnia lub nocy ),
  • podaniem precyzyjnie miejsca awarii ( numer drogi, kilometr autostrady, dane GPS )
  • przygotowaniem się do rozliczenia usługi transportu lawetą,
  • często także odtransportowania pasażerów ( woz pomocy ma zazwyczaj 3 miejsca )
  • zorganizowania naprawy w warsztacie ( wybór serwisu mechanicznego ),
  • jeśli przysługuje - zorganizowaniu refundacji usługi z ubezpieczenia assistance.

laweta Grójec

Turbo ekspresowa pomoc drogowa to nasz znak firmowy, bez zbędnych formalności i ceregieli, oferujemy usługi transportowe aut, adekwatnie do trudności podjęcia pojazdu z drogi i odległości przewozu na platformie. Zgłoszenia potrzeby przewozu auta przyjmujemy telefonicznie i drogą formularza zgłoszenia online. Odowiadamy praktycznie do 10 minut!

Laweta Grójec - Expres

Laweta Expres - Dlaczego warto?

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w transporcie uszkodzonych i powypadkowych aut, oraz przewozie lawetami maszyn i urządzeń rolniczych, gwarantujemy szybką i bezpieczną usługę na którą składają się: , natychmiastowe podjęcie kontaktu od zgłaszającego ( 24h/dobę ), niezwodny i szybki przyjazd na wskazane miejsce, podjęcie uszkodzonego pojazdu także z rowów, wciągnięcie na lawetę samochodu bez możliwości toczenia się, np z urwanym kołem, oznaczenie miejsca załadunku znakami ostrzegawczymi, wezwanie policji do zdarzenia drogowego, zabezpieczenie przeciwpożarowe auta, bezpieczny i szybki transport auta w dowolne miejsce wg przystępnych cen za 1km, bezpieczne wyładowanie auta w warsztacie, szybkie naprawy w miejscu zdarzenia, dowóz paliwa, wymiana koła, wymiana akumulatora i wiele innych czynności serwiowo-naprawczych oraz ratowniczych.

Jakich niedogodności unikniesz przy wezwaniu naszej lawety?
Oczywiście są takie niespodzianki jeśli zamówisz pomoc drogową u niesłownej firmy, możesz czekać na nią kilka godzin, cena za usługi lawetą może nagle wzrosnąć o 200% za rzekome dodatkowe czynności, źle zabezpieczone auto może spaść z platformy podczas transportu, lub też auto może zostać niepotrzebnie uszkodzone w trakcie wyciągania z pobocza.

Nasza misja

Pomoc drogowa Grójec

.

Naprawiony samochód, uzupełniony brak paliwa, zmienione koło, auto wyciągnięte z rowu, auto przetransportowane do mechanika lub własnego garażu. To wszystko połaczone z "serdecznie dziękuję" właścicieli aut - to nasza misja. Z racji podjęcia naszą pomocą już chyba tysięcy akcji ratowniczych na drodze możemy świadczyć usługi serwisu przewozu lawetą na wysokim poziomie. Od chwili zgłoszenia zapotrzebowania do wystawienia faktury za usługi lawetą

Nasza misja to także czuwanie 24h na dobę by w razie awarii lub stłuczki dojechać do Państwa na naszym grójeckim terenie już w ciągu 15 minut. Jesteśmy jedną z firm uczestników grupy pomocy drogowych z całej Polski. Firma AUTOHOL Janusz Szymczak prezentuje tutaj informacje o możliwościach szybkiego transportu pojazdów uszkodzonych Grójca, po stłuczkach i wypadkach. W tym celu korzystamy z posiadanych przez nas kilku lawet dedykowanych do transportu aut osobowych, pojazdów dostawczych, transportu pojazdów i maszyn rolniczych. Staramy się zaoferować wygodną, bezpieczną i korzystną formę usług transportowych. Współpracujemy z wieloma innymi firmami autohandlu, serwisami naprawczymi, komisami samochodowymi, i innymi serwisami pomocy drogowej, warsztatami demontażu, złomowiskami w naszej okolicy. Ich lista jest zaprezentowana na naszej mapie usług. Niniejsza prezentacja, kontakt jest zweryfikowany i aktualizowany. Dzięki informacjom z naszej strony można bezpiecznie, wygodnie i szybko przetransportować auta na terenie województwa mazowieckiego i całego kraju oraz w krajach UE.

Kontakt - Wezwanie pomomocy drogowej

Najlepsza laweta w Grójcu

Wyślij wiadomość ze wskazaniem miejsca dojazdu

Dane kontaktowe w Grójcu

603 871 165

Grójec

Grójec@laweta-expres.pl