Laweta

Pomoc drogowa w Łodzi

laweta Łódź

Wybierz miasto

lawety Łódź

Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Podkarpackie
Województwo Świętokrzyskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie


Oferta - laweta, trasport aut, holowanie

Przewóz lawetą Łódź

Pomoc drogowa Łódź - Radan Auto

POMOC DROGOWA Laweta Radan Auto

W każdej łódzkiej lokalizacji, oraz na obszarze Łodzi, działamy w ramach usług pomocy drogowej. Oferujemy szybki dojazd, pomoc na drodze i bezpieczny transport auta.


W sytuacji unieruchomionego pojazdu na ruchliwej autostradzie, zakorkowanej łódzkiej ulicy lub co gorzej w razie stłuczki lub wypadku, wsparcie pomocy drogowej wydaje się nieodzowne. Można ewentualnie poprosić innych uczestników ruchu drogowego o przepchnięcie auta na pobocze lub sholowanie do najbliższej zatoczki parkingowej.

holowanie lawetą Łódź
przewóz pomocą drogową

laweta Łódź


zobacz też nasze auto-serwisy w innych miejscowościach:
laweta Pabianice
pomoc drogowa Łódź-Rzgów
holowanie lawetą Tuszyn

Nezawodna i tania pomoc drogowa to nasz znak firmowy, i część misji usługi transportowej, holowania aut, adekwatnie do trudności podjęcia pojazdu z drogi i odległości przewozu na platformie. Zgłoszenia potrzeby przewozu auta przyjmujemy telefonicznie i drogą formularza zgłoszenia online.

Laweta Łódź - Expres

Laweta RadanAuto - Dlaczego warto?

Szanujemy naszych klientów, oraz rozumiemy sytuację w jakiej się znaleźli oczekując pomocy w holowaniu auta, poomocy w transporcie do warsztatu naprawczego, będąc w lekkim szoku po wypadku lub stłuczce. Możecie na nas liczyć niezawodnie, zarówno na nasze umiejętności poparte doświadczeniem, jak i na nasz sprzęt, samochody ratownicze, wciagarki, liny holownicze, wózki, oraz dobrą radę w dalszym postępowaniu w takiej sytuacji.

Nasza misja

Pomoc drogowa Łódź

Firma Holowanie Radan Auto wspiera kierowców w możliwościach szybkiego transportu pojazdów uszkodzonych Łodzi, aut po stłuczkach i po wypadkach. W tym celu korzystamy z posiadanych przez nas kilku lawet dedykowanych do transportu aut osobowych, pojazdów dostawczych, transportu pojazdów i maszyn rolniczych. Staramy się zaoferować wygodną, bezpieczną i korzystną formę usług transportowych. Współpracujemy z wieloma innymi firmami autohandlu, serwisami naprawczymi, komisami samochodowymi, i innymi serwisami pomocy drogowej, warsztatami demontażu, złomowiskami w naszej okolicy.

Kontakt

Radan Auto-Laweta Łodzi

Wyślij wiadomość ze wskazaniem miejsca dojazdu

Dane kontaktowe w Łodzi

602 407 427

Łódź

Łódź@laweta-expres.pl