Laweta

Pomoc drogowa w Mszczonowie

laweta Mszczonów

Wybierz miasto

lawety Mszczonów

Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Podkarpackie
Województwo Świętokrzyskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie


Oferta - laweta, trasport aut, holowanie

Pomoc drogowa Mszczonów - najkorzystniejsze ceny w Polsce

Pomoc drogowa Mszczonów - LawetaExpres

POMOC DROGOWA Laweta Expres

Pomiędzy Rawą Mazowiecką a Nadarzynem na drodze S8 oraz na trasie Grójec Żyrardów - oferujemy bardzo szybki dojazd na zgłoszenia. Tak jak każdej mazowieckiej lokalizacji, także w Mszczonowie, działa nasz serwis pomocy drogowej. Holujemy samochody osobowe, samochody ciężarowe, samochody dostawcze, maszyny rolnicze, wózki widłowe, ładowarki, koparki, zwyżki, motocykle, nietypowe ładunki itp. Bezgotówkowe holowanie i samochód zastępczy z OC sprawcy.
Droga wiodąca z Katowic do Warszawy jest pełna samochodów praktycznie w dzień i w nocy. Duży traffic drogowy powoduje, że statystycznie nie jest trudno o wypadek, stłuczkę lub awarię.

oczekiwanie na lawety akcja pomocy na drodze

Bezpieczeństwo po pierwsze. Zatem przed wezwaniem naszej pomocy prosimy wcześniej o zabezpieczenie miejsca zdarzenia trójkatem ostrzegawczym w odpowiedniej odległości. Wiele osób zapomina o tej konieczności i powoduje dodatkowe zagrożenie dla sprawnych uczestników ruchu, którzy przemieszczają się z dużymi brędkościami ( w Nadarzynie ograniczenie prędkości do 50km/h ).

Wezwanie mobilnych usług serwisowych do auta wiąże się każdorazowo:
  • z koniecznością znalezienia wolnej lawety ( pora dnia lub nocy ),
  • podaniem precyzyjnie miejsca awarii ( numer drogi, kilometr autostrady, dane GPS )
  • przygotowaniem się do rozliczenia usługi transportu lawetą,
  • często także odtransportowania pasażerów ( woz pomocy ma zazwyczaj 3 miejsca )
  • zorganizowania naprawy w warsztacie ( wybór serwisu mechanicznego ),
  • zorganizowania bezpiecznego holowania,
  • przeprowadzenia sprawnie załadunku, wciągnięcia wraku,
  • jeśli przysługuje - zorganizowaniu refundacji usługi z ubezpieczenia assistance.

wynajem lawety Grójec

Turbo ekspresowa pomoc drogowa to nasz znak firmowy, bez zbędnych formalności i ceregieli, oferujemy usługi transportowe aut, adekwatnie do trudności podjęcia pojazdu z drogi i odległości przewozu na platformie. Zgłoszenia potrzeby przewozu auta przyjmujemy telefonicznie i drogą formularza zgłoszenia online. Wyjeżdżamy z garażu do 5 minut! Na miejscu jesteśmy po 15 minutach.

Laweta Mszczonów - Expres

Laweta Expres - Dlaczego warto?

Gwarancja na holowanieKorzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia w transporcie uszkodzonych i powypadkowych aut, oraz przewozie lawetami maszyn i urządzeń rolniczych, gwarantujemy szybką i bezpieczną usługę na którą składają się: , natychmiastowe podjęcie kontaktu od zgłaszającego ( 24h/dobę ), niezwodny i szybki przyjazd na wskazane miejsce, podjęcie uszkodzonego pojazdu także z rowów, wciągnięcie na lawetę samochodu bez możliwości toczenia się, np z urwanym kołem, oznaczenie miejsca załadunku znakami ostrzegawczymi, wezwanie policji do zdarzenia drogowego, zabezpieczenie przeciwpożarowe auta, bezpieczny i szybki transport auta w dowolne miejsce wg przystępnych cen za 1km, bezpieczne wyładowanie auta w warsztacie, szybkie naprawy w miejscu zdarzenia, dowóz paliwa, wymiana koła, wymiana akumulatora i wiele innych czynności serwiowo-naprawczych oraz ratowniczych.

Nasza misja

Pomoc drogowa Mszczonów

Świadczymy usługi transportowo-ratownicze ( drogowa pomoc ) w okolicznych miejscowościach: Żyrardów, Adamowice, Grodzisk Mazowiecki, Radziejowice, Zbiroża, na trasie S8. Każda interwencja pomocy na drodze, czy za dnia, czy nocą, niezależnie od pory roku, to zlecenie, które pragniemy obsługiwać z najwyższą jakością.

pomoc drogowa Mszczonów

Jesteśmy jedną z firm branży pomocy drogowych z całej Polski. Firma Holowanie Janusz Szymczak prezentuje tutaj informacje o możliwościach szybkiego transportu pojazdów uszkodzonych Mszczonowa, po stłuczkach i wypadkach. W tym celu korzystamy z posiadanych przez nas kilku lawet dedykowanych do transportu aut osobowych, pojazdów dostawczych, transportu pojazdów i maszyn rolniczych. Staramy się zaoferować wygodną, bezpieczną i korzystną formę usług transportowych. Współpracujemy z wieloma innymi firmami autohandlu, serwisami naprawczymi, komisami samochodowymi, i innymi serwisami pomocy drogowej, warsztatami demontażu, złomowiskami w naszej okolicy. Ich lista jest zaprezentowana na naszej mapie usług. Niniejsza prezentacja, kontakt jest zweryfikowany i aktualizowany. Dzięki informacjom z naszej strony można bezpiecznie, wygodnie i szybko przetransportować auta na terenie województwa mazowieckiego i całego kraju oraz w krajach UE.

Kontakt - Wezwanie pomomocy drogowej

Najlepsza laweta Mszczonowie

Wyślij wiadomość ze wskazaniem miejsca dojazdu

Dane kontaktowe w Mszczonowie

603 871 165

Mszczonów

mszczonow@laweta-expres.pl